מן העתונות

משרדנו עוסק בתיקים רבים בעלי חשיפה תקשורתית רבה, הן בתחום הפלילי והן בתחום האזרחי. להלן כתבות אשר התפרסמו על משרדנו באתרים השונים.

מתוך כתבה שהתפרסמה בעיתון הארץ . "חוקרי המשטרה פורשים והופכים מיד לפרקליטים של עברייני צמרת".

 
Photo by Matt Popovich on Unsplash

סיפרו הראשון של עו"ד שי טובים: "אפוריזמים על מסע חיים שנתפס כהצלחה, ומוביל לחשוב באמת על מהות האושר ועל ההתחלה, בה ילד יחף פוסע בשבילי החיים, ותמיד תמיד חוזר הביתה."

מתוך כתבה של חברת החדשות בעקבות מעצר החשודים במעורבות ברצח שבוצע במועדון הברנוער בתלאביב באוגוסט 2009, נשאל עו"ד טובים כיצד מתנהלות חקירות משטרתיות בשנים שלאחר ביצוע המעשה? מה יכולות להיות ההתפתחויות החדשות בחקירה? ומתי מרימים ידיים ומכריזים על תיק כ"לא פתיר"?
 
כתבה ב- YNET. תיק בו מייצג עו"ד שי טובים: חוקרי היחידה המרכזית של מחוז מרכז במשטרה נאלצו לשחרר בהוראת בית המשפט למעצר בית את חמשת "חיילי" ארגון הפשע של קוטייר עודה, שנחשדו בירי לעבר בית המעצר הדרים וכלא איילון.
Photo by Mitch Lensink on Unsplash
אתר ONE - משרדנו יצג את ג'יג'י דרסיליה (שחקן קבוצת הנוער של מכבי חיפה) אשר היה חשוד במעורבות בעסקת מכירת 100 גרם קנאביס לסוכן סמוי.
מתוך אתר LOCAL - משרדנו יצג חשודה בפרשת שוחד אשר נחשפה במשטרת גלילות. החשודה (המזכירה לשעבר של מפקד תחנת גלילות הקודם), הואשמה על ידי המחלקה לחקירות שוטרים כי בתיווך של מתנדב משטרה שהיה מקורב אליה סייעה לשני מתנדבים אחרים לקבל ממפקד התחנה המלצה לרישיונות נשק, וזאת בתמורה לאלפי שקלים.
Photo by Micki Spollen on Unsplash
Photo by Rick Proctor on Unsplash