עו"ד טובים  מהמובילים בארץ בתחום הפלילי ובעל הצלחות רבות בתיקים גדולים ומתוקשרים.


עו"ד טובים מייצג חשודים ונאשמים במגוון רחב של עבירות פליליות החל מהחמורות ביותר (תיקי רצח וכו'), ועד לעבירות סחר, לסוגיהן, והלבנות הון. עו"ד טובים מייצג מגוון רחב של אנשים החל באנשים נורמטיביים, ללא עבר פלילי אשר נתקלים בפעם הראשונה בחוויית המעצר המורכבת, וכלה באנשים אשר להם זוהי איננה המעידה הראשונה. בשנים האחרונות השיג עו"ד טובים הצלחות מרשימות בתחום של תיקי 'צווארון לבן'.
משרד עו"ד טובים מלווה את לקוחותיו החל משלב החקירה, והארכות המעצר הראשונות בתור חשודים ("מעצר ימים"), וזאת על מנת לעמוד על זכויותיהם ולאפשר להם לעבור את התקופה הקשה הזו, המכתיבה את חיי התיק,  בייעוץ שעשוי למזער נזקים עתידיים


עו"ד טובים שירת במשטרת ישראל במשך תשע שנים,  בתפקידים מאתגרים ומרכזיים. בתחילה כחוקר, לאחר כמדריך חקירות בבית הספר לחוקרים של משטרת ישראל. בתפקידיו כקצין משטרה, שימש עו""ד טובים כקצין הממונה על צווח חקירות כלכליות, ובהמשך כראש צח"מ רצח בימ"ר מרכז. כמו כן, שימש  כתובע במחוז מרכז. מכן כקצין בימ"ר מרכז, ראש צח"מ (צוות חקירות מיוחד) רצח ביחידה.

עו"ד בתחום הפלילי מזה כעשר שנים.
עו"ד טובים, בעל תואר ראשון בהיסטוריה, ותארים ראשון ושני במשפטים. כמו כן, כתב ספר פרי עטו, 'להיות מישהו', המגולל פילוסופיית חיים, באמצעות תמות ביוגרפיות.
עו"ד טובים דובר נוסף על השפה העברית, אנגלית, וגרמנית.
עו"ד טובים ייסד את המשרד על מנת לתת ללקוחותיו את האפשרות לקבל את השירותים הטובים ביותר וזאת תחת קורת גג אחת ותחת ניהולו. במשרד טובים, קמר, קורן קובצו עורכי דין מובילים בתחומם וזאת על מנת לספק ללקוחות המשרד פתרונות בענפי המשפט השונים.

עו"ד טובים מאמין בעבודה קשה ובשאיפה למצויינות, כך בעברו ככדורסלן מצטיין וכך בהופעותיו בבתי המשפט השונים בערכאות השונות. כך דורש הוא מעצמו, וכך מעורכי הדין במשרדו.


עו"ד טובים דוגל באמירה מספרו של הסופר, סנט אכזוספרי , הנסיך הקטן:

"רק בלב אפשר לראות היטב. מה שחשוב באמת, סמוי מן העין." וכך הוא משתדל לנהל את משרדו.

עו"ד שי טובים- מייסד המשרד ושותף בכיר